Vítejte na Kozí farmě "U Nýdrlů"

Přijeďte se k nám odreagovat a zapomenout na starosti všedních dnů. U nás můžete relaxovat a užívat si zdravého vzduchu v čisté přírodě Rychlebských hor.

Kalendář obsazenosti:
 
 
 
Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech, každý s vlastní koupelnou a WC. 

 

Horní apartmán 

má tři pokoje, v každém z nich jsou 2 lůžka + možnost přistýlky. Součástí vybavení je malá chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, fén na vlasy.

Ceník:
Děti do 2 let:    zdarma
Děti 2 až 10 let:    390,- Kč/noc
Dospělí:    490,- Kč/noc

Při rezervaci na jednu noc účtujeme 480,- Kč za dítě, respektive 580,- Kč za dospělého. Cena zahrnuje snídani.

 

Dolní apartmán

má kompletně vybavenou kuchyni, jídelnu, obývací pokoj a ložnici. Součástí kuchyně je lednice s mrazákem, indukční varná deska, elektrická trouba a myčka nádobí. K dispozici je i pračka umístěná v koupelně. Apartmán je ideální pro čtyř až pěti člennou rodinu. K dispozici jsou 4 lůžka, 2 dětské postýlky + možnost přistýlky.
 
Ceník:
Pro max. 4 osoby:    1760,- Kč/noc
Každá další osoba:    200,- Kč/noc
Maximální počet osob je 6. Minimální délka pobytu jsou 3 noci. Cena za dolní apartmán nezahrnuje snídani, kterou je možné si přiobjednat za 100,- Kč/osobu.

 

K dispozici je parkování ve dvoře, Wi-Fi připojení, dětské hřiště, venkovní posezení.Agroturistika, přírodní koupaliště v okolí, možnost zprostředkování vyjížďky na koních v obci. Vzít s sebou můžete i svého pejska. Náš zlatý retrívr Jack rád uvítá jakéhokoliv přátelského parťáka. Žádáme Vás ale o respektování našeho pradidla: pejsci spí zásadně "venku". Vždy se jedná o kryté místo na zápraží, ve stodole, apod. 

Uvedené ceny jsou včetně DPH a poplatku obci.

 

 

Fotogalerie - horní apartmán

Fotogalerie: dolní apartmán

Kontakt

Kozí farma U Nýdrlů Stará Červená Voda 23
790 53
Tel.: +420602193830
Facebook: Kozí farma U Nýdrlů
nydrlovi@email.cz